HUBLOT

Unikatowa fuzja stosowania nowoczesnych materiałów z wrażliwością ludzkiej natury. Czasomierze HUBLOT to nietuzinkowy design i technika, które pozwalają umieścić w zegarku to, co dla innych wciąż pozostaje nieuchwytne. Charakterystyczna koperta z sześcioma „śrubkami H”, mimo swojej nieustającej ewolucji, kryje za sobą oryginalną filozofię projektowania i historię marki. Wyjątkowość manufaktury wynika chociażby z elastyczności produkcji, która czyni markę tym, co inspiruje innych. Siedziba HUBLOT to miejsce, w którym spotykają się sztuka i nauka zegarmistrzowska. A to wszystko po to, by sięgać po najnowocześniejsze materiały i techniki produkcji, lecz nieustannie zachowując przy tym tradycje pracy ludzkich rąk.

pod jednym dachem 

Manufaktura ma do dyspozycji własne laboratorium metalurgii i materiałów, dzięki czemu możliwości innowacyjne zależą jedynie od granic fantazji.

Jeśli pragniesz czegoś unikatowego i nietuzinkowego, musisz stworzyć to sam.”

 

Sébastien Recalcati

INŻYNIER MATERIAŁOZNAWSTWA 

CENIONA MARKA

 

Szwajcarski zakład obok prestiżowych czasomierzów, może poszczycić się także współpracą z największymi. Marka nawiązała współpracę z takimi światowymi brandami jak Ferrari czy FIFA World Cup™, a zegarki z logo HUBLOT noszą Pele, Usain Bolt, José Mourinho oraz modelka Bar Rafaeli.

TROSKA O PIĘKNO ŚWIATA

 

Marka HUBLOT nie pozostaje obojętna ochronie i dbałości o środowisko. W przypadku szwajcarskiej manufaktury, wartości te są równie ważne, co dbałość o ekskluzywne czasomierze, i nie są to bynajmniej puste slogany. Na terenie zakładu odnaleźć można chociażby punkty ładowania skuterów i samochodów elektrycznych oraz panele słoneczne, będące źródłem zielonej energii.

DOM DLA WSZYSTKICH

 

Manufaktura jest także domem dla pszczół. Siedziba marki położona jest bowiem u brzegów Jeziora Genewskiego, wśród pól i upraw, co sprzyjało pomysłowi ustawienia na jej terenie 11 uli. Każdego roku na przestrzeni dwóch miesięcy odbywa się miodobranie. Zebrany miód pakowany jest w specjalne skrzynki wykonane z jasnego drewna i wysyłany jako prezent do przyjaciół i klientów marki. Dodatkowo HUBLOT jest organizatorem warsztatów, w trakcie których, dzieci oraz dorośli mają okazje lepiej poznać pracowite owady, zobaczyć jak wyglądają ule, a nawet uczestniczyć w miodobraniu. Tymi działaniami manufaktura pragnie wzmocnić wśród najmłodszych troskę o środowisko.