Hublot Big Bang 45 mm Automatic GMT

Futurystyczny charakter czasomierzy z logo HUBLOT znacząco wyróżnia markę na tle prestiżowych manufaktur wiernym klasycznemu pięknu. Prócz nietuzinkowego designu i wyjątkowej technice tworzenia materiałów, szwajcarski zakład sumiennie wywiązuje się z roli lidera także na płaszczyźnie innowacyjności. Dowodem ciężkiej pracy inżynierów jest unikatowy czasomierz Big Bang Automatic GMT.

podróż w czasie

Automatyczny mechanizm HUB 1251, bo na niego należy zwrócić szczególną uwagę, wyposażono w oryginalny moduł umożliwiający łatwiejsze niż kiedykolwiek załączenie drugiej strefy czasowej. Wszystko dzieje się za sprawą jednego przycisku. Odliczanie czasu wyjściowego – podczas załączonej funkcji GMT – wspomaga dodatkowa wskazówka zakończona strzałką, służąca jednocześnie do wskazywania dnia i nocy.

godzin rezerwy chodu

z tylu części składa się mechanizm

kamieni łożyskujących

Żywa legenda

Jednakże mechanizm to nie jedyny element godny podziwu. Niesamowitych wrażeń wizualnych można doświadczyć bliżej przyglądając się dziełu sztuki znad brzegów Jeziora Genewskiego. Niebanalna konstrukcja rodem z filmów science fiction bazuje na 45 milimetrowej karbonowej kopercie. Jej solidność podkreślają kultowe 6 śrub, wyróżniających markę HUBLOT. Po dłuższej analizie, na powierzchni pierścienia dostrzec można nieparzyste liczby odpowiadające godzinom na tarczy. Parzyste numery umieszczono natomiast bezpośrednio na „tarczy” zegarka. Dzięki czemu właściciel może do woli delektować się szkieletową budową czasomierza, na którego funkcjonowanie współgra jednocześnie 358 części. Całość dopełnia wewnętrzny dwukolorowy okrąg ze wskazaniem dnia i nocy. Kunsztowne detale w postaci literek „H” na sekundniku czy przebijających się kamieniach łożyskowych sprawiają, że nie sposób oderwać oczu.

Marka HUBLOT także tym modelem zwraca się do miłośników czasomierzy wychodzących poza ramy klasycznego porządku. Unowocześniona funkcja GMT jest ogromnym ułatwieniem dla ludzi często podróżujących pomiędzy krajami. A przy tym ceniących luksus i niepowtarzalność. Oto DNA marki zawarte w kapsule zegarka.