test

Albert Riele Challenger GMT Limited Edition

Wielu producentów ekskluzywnych zegarków tworzy unikatowe dzieła, które perfekcyjnie współgrają z eleganckim garniturem, idealnie wpisując się w podniosłą atmosferę. Kolekcja Challenger kierowana jest do dżentelmenów lubiących ekstremalne aktywności, ale jednocześnie ceniących wygodę i prestiż. Flagowy model marki Albert Riele magicznie łączy w sobie wszystkie te wartości.

godzinna rezerwa chodu

egzemplarzy

kamieni łożyskujących

podwodny świat

 

Limitowana seria 500 egzemplarzy nawiązuje funkcjami, designem oraz wykończeniem do podwodnego świata. Czasomierz utrzymany jest w odcieniu morskiego granatu począwszy od pierścienia, przez pasek, na tarczy kończąc. Ta ostatnia zdaje się tworzyć wrażenie oceanicznej głębi, które dodatkowo potęgowane jest finezyjnymi zdobieniami na wewnętrznym kole.

cenne detale

 

Wyraźne indeksy oraz solidne, fluorescencyjne wskazówki gwarantują doskonałą widoczność w najtrudniejszych warunkach. Obrotowy ceramiczny pierścień pozwala na precyzyjny pomiar czasu spędzonego pod wodą. Godne uwagi są kunsztowne detale w postaci zdobionego wahnika oraz grawera wskazującego numer limitowanego egzemplarza.

do zadań specjalnych

Dodatkowym atutem zestawu jest dołączona stalowa bransoleta służąco jako zamiennik kauczukowego paska. Ponadto automatyczny mechanizm ETA 2893-2 oferuje przydatną podróżnikom funkcję GMT, gwarantując przy tym wodoszczelność do 500 m pod powierzchnią wody. Wszystko możliwe jest dzięki precyzyjnej konstrukcji i szczelnie domykanego dekla, będącego dodatkowym walorem estetycznym zegarka.

Challenger GMT Limited Edition to czasomierz idealny dla eksploratorów podwodnych otchłani.